SCENA BĘDZIE PŁONĄĆ!

Zapraszamy do udziału w emocjonującej Bitwie Kapel, która odbędzie się podczas zlotu. To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminę Rudna, Centrum Kultury Gminy Rudna, Sekcję Motocyklową ISKRA Rudna oraz Stowarzyszenie Jasna Strona.

Bitwa Kapel jest przeznaczona dla zespołów z województwa dolnośląskiego, które wykonują autorskie utwory muzyczne. Jeśli jesteście zespołem z pasją i talentem, to właśnie dla was stworzyliśmy tę niepowtarzalną platformę, abyście mogli zaprezentować swoje umiejętności przed szeroką publicznością.

Aby wziąć udział w konkursie, musicie wypełnić formularz dostępny poniżej. Jeśli nie jesteście pełnoletni, pamiętajcie o uzyskaniu zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Bitwie Kapel.

Nasz zespół komisji, składający się z przedstawicieli organizatorów oraz lokalnych ekspertów muzycznych, czuwać będzie nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Bitwa Kapel składa się z trzech etapów, które pozwolą wam zaprezentować swoje umiejętności w pełnym blasku.

W pierwszym etapie, komisja spośród zgłoszeń wybierze 10 zespołów, które zagrają w piątek, 30 czerwca 2023 roku. Następnie, zakwalifikowane zespoły będą miały szansę zaprezentować swoje utwory podczas drugiego etapu, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wasz występ, trwający około 15 minut, oceni czteroosobowe jury, które składa się z wykwalifikowanych ekspertów muzycznych oraz przedstawicieli społeczności lokalnej.

Jury wyłoni trzech finalistów, a publiczność będzie miała swoje słowo do powiedzenia, wybierając zwycięzcę nagrody publiczności poprzez oklaski. W finale, trzej najlepsi uczestnicy będą mieli możliwość zagrania pełnowymiarowego koncertu przed występem wyjątkowego gościa wieczoru, Kamila Bednarka. Laureat nagrody publiczności wystąpi bezpośrednio przed nim, ciesząc się zasłużoną chwałą.

Przegląd to również doskonała okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Nagrody zostaną przyznane zespołom, które zajmą czołowe miejsca:

I Miejsce - 2000 złotych

II Miejsce - 1500 złotych

III Miejsce - 1000 złotych

Nagroda publiczności - profesjonalna sesja fotograficzna zespołu. 

Zapraszamy serdecznie!

Organizatorzy