30.06-02.07.2023r. GWIZDANÓW koło RUDNEJ

Czy kiedykolwiek odczuwaliście tęsknotę za prawdziwym duchem wolności i przygody? Czy czujecie, że warto byłoby oderwać się nieco od codzienności? Jeśli tak, to mamy dla Was rozwiązanie, które ożywi okres wakacyjny i wprawi Was w ekstazę motocyklowego świata!

Zapraszamy Was serdecznie 30.06-02.07.2023r do Gwizdanowa obok Rudnej, gdzie wszystkie te potrzeby zostaną zaspokojone! Nasz zlot to nie tylko spotkanie motocyklistów, to prawdziwa, festiwalowa impreza, podczas której odkryjecie nowe horyzonty, zobaczycie porządne sprzęty, najecie się, napijecie, uśmiejecie i wytańczycie! 

Ale to nie wszystko! Po motocyklowych przygodach czeka na Was prawdziwa muzyczna bitwa! Zanurzcie się w rytmach rocka, bluesa i wieczornych jam session a w sobotę zaśpiewajcie razem z Kamilem Bednarkiem! i Thepozytem

Jeśli podgryza Was ciekawość w związku z tym jakie jeszcze atrakcje na Was czekają, sprawdzajcie aktualności i dołączcie do wydarzenia na facebooku! 


Zapraszamy Cię!


AKTUALNOŚCI:

JUŻ  JUTRO SIĘ WIDZIMY!

To już jutro zaczynamy nasz Jubileuszowy XV ZLOT MOTOCYKLOWY RUDNA - GWIZDANÓW!

Zapraszamy na nowe wydarzenie jakim będzie BITWA KAPEL!!


Zagrają dla was:
Destiny
Bałagan
Summer Boiz
Lift Off
Evolution
Pizgami
Żółta Febra
Kropla

Wygrana kapela zagra support przed głównym koncertem w sobotę! 

CZWARTEK/ 15.06.2023 r.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Konkursie na Najlepszy Doping, który odbędzie się podczas parady, 01.07.2023r. o godzinie 12:00.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce "Doping"

Powodzenia! 

WTOREK/ 13.06.2023 r.

Został jeszcze jeden dzień na zapisy do naszej zabawy ŚLIZG NA BYLE CZYM!

CZWARTEK/ 25.05.2023 r.

Plakat Zlotu poszedł w świat! 

ŚRODA/ 24.05.2023 r.

Zapraszamy na nasz Instagram! Odkryj najświeższe wieści, relacje oraz piękne zdjęcia. Nie tylko dla pasjonatów motocykli! Dołącz do nas i poczuj ducha wolności na jednośladach. 

POPRZEDNIE EDYCJE CZYLI

 "TAK BYŁO, NIE KŁAMIĘ!"